Проєкти рішень виконавчого комітету від 06.2022

Дата: 01.06.2022 13:26

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради

Проєкт рішення №... "Про  внесення змін до  бюджету Березанської  селищної  територіальної громади на  2022 рік"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.06.2015

№ 22 «Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Березанської селищної ради»

Проєкт рішення №... "Про охорону життя людей на водних об’єктах, що розташовані на території Березанської територіальної громади"

Проєкт рішення №... "Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Березанського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» на 2022-2025 рр."

Проєкт рішення №... "Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Краснопільського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів на 2022-2025 рр."

Проєкт рішення №... "Про основні завдання цивільного захисту Березанської громади на 2022 рік"

Проєкт рішення №... "Про взяття на квартирний облік гр. Зелика Сергія Михайловича"

Проєкт рішення №... "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення №... "Про надання дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування"