Вітаємо з перемогою наших юних земляків в обласному фестивалі дитячої творчості «Art-mix»

Дата: 08.06.2022 10:15

Культура і війна. Слова і поняття ці не можна поєднати. Адже, друге виключає повністю перше. Але, не в Україні. Долаючи біль та неспокій в душі, наші діти і дорослі намагаються зберегти національний український скарб - народне мистецтво, музику, спів, традиції. Це зараз, як ніколи, цінно! Пишаємося нашими героями, воїнами, волонтерами, які надають таку можливість - дарувати свою творчість усім, хто любить нашу славну Україну! Дякуємо Вам!

До дня захисту дітей Миколаївський ОЦНТ провів масштабний щорічний обласний фестиваль дитячої творФото без описучості «Art-mix», метою якого є підняття високого емоційного духу, збереження надії та віри в здобуття Перемоги, підтримки клубних закладів у реалізації творчого потенціалу дітей та підлітків, надання позитивних емоцій дорослим та дітям на основі розвитку аматорського мистецтва на кращих зразках української культурної спадщини.

Від Березанського селищного Будинку культури Березанської селищної ради участь в фестивалі прийняв учасник вокальної студії «Романсіада» - Нікіта Губернаторов, який посів 1 місце!

Велика подяка керівнику студії Ірині Зіміній-Яценко за фахову підготовку юного обдаровання та журі фестивалю за високу оцінку таланта юного співака!

Від студії "Талант" МПК Палац Культури Молодіжний виступав теж наш земляк Ренат Каражей, який теж отримав у відповідному жанрі 1 місце.

Вітаємо Нікіту й Рената та їхніх батьків із здобутою перемогою і бажаємо подальших успіхів в мирній, щасливій Україні!

Пишаємося своїми талановитими березанцями!