XXVIII сесія VIII скликання

Дата: 08.06.2022 13:24

Порядок денний ХХVІІІ сесії  VІІІ скликання

Мандатна комісія з питань депутатської діяльності,етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Проєкт рішення №... "Про перепрофілювання та зміну типу закладів загальної середньої освіти Березанської селищної ради"

Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів,

соціально-економічного розвитку та інвестицій

Проєкт рішення №... "Про  встановлення ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб на території Березанської селищної територіальної громади"

Проєкт рішення №... "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Березанської селищної територіальної громади"

Проєкт рішення №... "Про встановлення розміру ставки транспортного податку на території Березанської селищної територіальної громади"

Проєкт рішення №... "Про встановлення розміру ставки Туристичного збору на території Березанської селищної територіальної громади"