Засідання "круглого столу": окреслено найважливіші завдання перед працівниками державних структур

Дата: 17.06.2022 15:18

Сьогодні, 17.06.2022, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький взяв участь у засіданні круглого столу, який проводив на базі Березанської селищної ради начальник Миколаївської районної військової адміністрації Ігор Мухарський. До участі були запрошені представники структур Березанщини, які забезпечують правопорядок, охорону та життєдіяльність громади.

Голова військової районної адміністрації окреслив завдання, які сьогодні ставить Президент України та голова обласної військової адміністрації перед працівниками державних структур.

Найважливіші питання – збір урожаю-2022, регулювання цінової політики в громаді, консолідація зусиль по податкових надходженнях.

Ігор Мухарський закликав поліцію максимально надавати підтримку сільгоспвиробникам.

У підсумку голова районної ОВА зазначив, що громада повинна мати достовірну і вчасну інформацію, захист та продукти харчування. Тому нам усім необхідно об’єднатися задля забезпечення зазначених пріоритетів.