Повідомлення про пошкоджене майно можна подати в ЦНАП

Дата: 23.06.2022 09:09

Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Миколаївської районної державної адміністрації повідомляє:

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОШКОДЖЕНЕ МАЙНО МОЖНА ПОДАТИ В ЦНАП

Через повномасштабне вторгнення росії тисячі українців втратили житло в Києві, Харкові, Маріуполі, Бучі, Ізюмі, Гостомелі та інших містах. Після перемоги держава відбудує кожну домівку, тому вже зараз збирає інформацію та фіксує збитки.

Із 11 червня ЦНАП допомагають збирати інформацію про пошкоджену нерухомість. Отож розберемо як надаватимуться послуги та хто може подати заяву.Фото без опису

Для того щоб надавати послуги:

1. Зайдіть на портал Дія https://diia.gov.ua

2. Авторизуйтеся за допомогою КЕП

3. Натисніть Послуги >Пошкоджене майно

4. Заповніть форму із 6 кроків, вказавши необхідну інформацію від імені відвідувача

Більш детальну відеоінструкцію можна переглянути на платформі Дія.Центрівhttps://cutt.ly/3FdPHh8

Більше інформації про послугу на Гіді з держпослуг : https://cutt.ly/CFdYnqJ

Хто може подати? Фізичні особи, які є:

- власниками відповідного нерухомого майна або замовниками будівництва щодо об’єктів будівництва;

- членами житлово-будівельних (житлових) кооперативів, які викупили квартиру, інше житлове приміщення кооперативу, але не оформили право власності на нього;

- особами, які здійснили інвестування та фінансування будівництва об’єктів, щодо яких отримано право на виконання будівельних робіт (зокрема прийнятих в експлуатацію об’єктів, щодо яких не оформлено право власності);

- спадкоємцями осіб, визначених абзацами другим - четвертим цього підпункту.

Як це зробити?

• Підготуйте інформацію про майно, його пошкодження/знищення

• Візьміть із собою документ, що посвідчує особу та ідентифікаційний код (РНОКПП)

• Відвідайте ЦНАП

Звертаємо увагу! Обов’язковою умовою подачі заяви через ЦНАП є наявність електронної поштової скриньки у заявника.

Заявку також можна подати онлайн у застосунку або на порталі Дія. Для цього авторизуйтеся → натисніть Послуги → Пошкоджене майно → заповніть форму, вказавши всі дані. Далі очікуйте на інформацію про початок процедур оцінки та компенсації.

Також можна звернутися до працівників управління цифрового розвитку за телефонами: 05153-2-19-67, 2-15-44, Ю. Шапран - 0975829273, Н. Колесник- 0974044453, О. Полосенко -0960646606.

#Працюємоперемагаємо!