Технічна допомога з координацією переселенців у громадах

Дата: 23.06.2022 09:14

Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Миколаївської районної державної адміністрації повідомляє:

ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА З КООРДИНАЦІЄЮ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ У ГРОМАДАХ

Мільйони українців стали жертвами повномасштабного військового вторгнення росії на територію незалежної та вільної України. Люди з маленькими дітьми змушені ховатися в укриттях від ворожих ракет, які літають у небі мирних українських міст.

Українці, що евакуювалися до більш безпечних регіонів країни, потребують прихисткФото без описуу, харчування, гуманітарної, медичної та іншої допомоги. Ви можете допомогти їм швидше зорієнтуватися у новій громаді та отримати все необхідне. Якщо ваша громада ще не має чатботу або вебсайту із інформацією про всі місцеві можливості для переселенців, а також збору інформації щодо їхніх потреб, ви можете написати у Телеграм за цим контактом : +380637016660.

Також можна звернутися до працівників управління цифрового розвитку за телефонами: 05153-2-19-67, 2-15-44, Ю. Шапран - 0975829273, Н. Колесник - 0974044453, О. Полосенко - 0960646606

#Працюємоперемагаємо!