Боротьба з американським білим метеликом - повсюдно і негайно

Дата: 23.06.2022 11:00

Відповідно до розпорядження Управління фітосанітарної безпеки, Березанка увійшла в карантинну зону по розповсюдженню американського білого метелика.

Березанська селищна рада зараз веде роботу щодо знешкодження вогнищ білого метелика на деревах у парковій зоні. Працівники з благоустрою обрізають уражені гілля дерев та знешкоджують їх.

За рекомендацією головного спеціаліста Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Світлани Міньок, є два способи боротьби з білим метеликом – це обрізання гілля з карантинними організмами і їх спалювання або обприскування препаратами Актофіт, Разіт. При цьому треба обов’язково дотримуватись правил техніки безпеки.

Прохання до всіх керівників установ, підприємств та мешканців Березанки терміново оглянути дерева на прилеглих територіях і в разі виявлення вогнища білого метелика (гусінь) знешкодити його. Тільки повсюдна і одночасна боротьба дасть позитивний результат.