Соціальний захист людей похилого віку громади - на постійному контролі селищної ради

Дата: 24.06.2022 11:31

На утриманні у Тузлівському відділенні стаціонарного догляду для осіб похилого віку нині перебуває п’ять мешканців Березанської територіальної громади (з Щасливого, Лиманів, Березанки). Це та категорія людей, яка в силу різних обставин у певний період свого життя стала потребувати стороннього догляду. Опікуючись такими громадянами, соціальний відділ селищної ради за згодою стареньких оформляє їх до стаціонару для подальшого проживання, де вони отримують відповідний догляд, збалансоване харчування, медичну допомогу.

З бюджету селищної ради 2022 року на утримання п’ятьох мешканців стаціонару виділено 850 тисяч гривень.

Учора, 23.06.2022, начальник відділу соцзахисту населення селищної ради Наталія Матвієнко та директор Центру надання соціальних послуг Галина Чернеженко за дорученням Березанського селищного голови Валерія Хоміцького відвідали наших стареньких у Тузлівському відділенні. Звичайно, як і завжди, з гостинцями: солодощі, кілька видів круп, макаронні вироби, кури, цукор, борошно. Цікавилися самопочуттям, настроєм, довго спілкувались, адже для таких людей тепле слово і увага дуже необхідні.

#соціальнийзахистлюдейпохилоговіку