Одразу два перших місця отримали молоді таланти Березанської громади на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв

Дата: 27.06.2022 13:46

Нещодавно двоє молодих талановитих вокалістів Березанського СБК Олена Кривенко і Михайло Іванов стали переможцями V Міжнародного двотурового багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв "Лиманські зорі". Здобули одразу два перших місця в номінації вокальне мистецтво!!!

Олена Кривено (V вікова категорія) отримала 98,3 бала із 100 за виконання пісні «В нашому серці». Виступ Михайла (IV вікова категорія) з піснею «Україна» журі оцінило в 95 балів. Супер чудові результати!!!

Керівника вокалістів Юрія Харченка журі відзначило двома нагородами: Подякою за фахову майстерність, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток, збереження й поширення української культури та Сертифікатом "Кращий керівник" за професійну підготовку конкурсантів.

Вітаємо наших талановитих зірочок з перемогою, а їхньому керівнику Юрію Харченку дякуємо за чудову підготовку! Бажаємо подальших успіхів, нових творчих ідей, розвитку таланту на теренах Березанщини! Ми гордимося вами, наші талановиті земляки!