Виконком Березанської селищної ради: внесено зміни до бюджету-2022, відзначено позитивні зрушення в роботі КП "Березань" та обговорено тему безпритульних тварин

Дата: 30.06.2022 13:41

28.06.2022 під головуванням очільника Березанської громади Валерія Хоміцького відбулося засідання виконкому селищної ради.

Перед початком засідання селищний голова підняв питання щодо збільшення чисельності безпритульних собак на території Березанки та випадки постраждалих громадян селища від нападів та укусів тварин. Дане питання обговорили з членами виконкому та представниками двох сторін: потерпілими від укусів собак і зооприхильниками тварин.

Учасники обговорення зійшлися на думці, що зграї собак і укуси тварин – це не що інше, як результат людської безвідповідальності, жорстокого поводження з тваринами, яких колись хазяї викинули на вулицю чи смітник, а також небажання утримувати собаку на ціпку, як цього вимагають правила благоустрою Березанської громади https://berezanska-gromada.gov.ua/pravila-blagoustroju.../.

В результаті було запропоновано членом виконкому Іваном Ірзою створити громадську організацію, представники якої на законодавчому рівні займалися б створенням притулку для собак. Притулок може функціонувати на співзасновництві та благодійництві.

Фото без опису Фото без опису

Перейшовши до обговорення основних 5-ти питань порядку денного, члени виконкому проголосували за всі одноголосно.

Зокрема, прийняли рішення про внесення змін до бюджету селищної ради на 2022 рік на підтримку комунальних підприємств для погашення заборгованості за спожиту електроенергію, ремонт свердловин, придбання насосів і частотників КП «Березань» і ГКП «Краснопільський».

Після заслуховування доповіді директора КП «Березань» Аркадія Курічука про роботу очолюваного ним підприємства за I півріччя 2022 року прийняли рішення про роботу КП «Березань» за I півріччя 2022 року. Члени виконкому одноголосно визнали його роботу задовільною, відмітивши значні зрушення в роботі зазначеного підприємства за такими напрямками:

- своєчасність виплати заробітної плати за І півріччя 2022 року;

- якість та оперативність дій працівників комунального підприємства на час ліквідації поривів на водомережі;

- налагодження роботи каналізаційно-насосної станції в автоматичному режимі;

- відновлення роботи транспортних засобів підприємства до 10 одиниць;

- відновлення законсервованої свердловини по вул. Чернігівська в Березанці;

- налагодження водопостачання в будинках № 1-3 по вул. Медична в Березанці;

- удосконалення параметрів запуску на всіх автоматичних станціях та частотниках;

- часткове упорядкування роботи сміттєзвалища;

- вжиття заходів з погашення часткової заборгованості по комунальному підприємству за рішенням суду від 17.05.2021 року.

Повну версію звіту роботи КП «Березань» можна прочитати нижче (на фото).

З матеріалами засідання виконавчого комітету можна ознайомитися на офіційному сайті Березанської громади у розділі «Офіційні документи», підрозділ «Рішення виконкому», посилання https://berezanska-gromada.gov.ua/news/1656570534/.

Фото без опису Фото без опису