Привітання та Подяка Березанського селищного голови з нагоди Дня національної поліції

Дата: 04.07.2022 13:08

Сьогодні Березанський селищний голова Валерій Хоміцький привітав з Днем національної поліції колектив Березанського відділення поліції № 8 МРУП ГУНП в Миколаївській області з професійним святом і вручив в особі начальника відділення Дмитра Тесленка подяку колективу за сумлінне виконання службових обов’язків, служіння громаді та суспільству у забезпеченні охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання безпеки і порядку, ефективну співпрацю з органами місцевого самоврядування.

Фото без опису Фото без опису

Валерій Хоміцький: «Дякую вашому колективу за тісну співпрацю з селищною радою, за безкомпромісне служіння Березанській громаді, де безпека і спокій громадян досягається завдяки вашим доблесним силам. Нехай рівень злочинності знижується з кожним днем. Залишайтеся гідними представниками своєї доблесної професії! Нехай ваші трудові будні будуть спокійними, а в сім’ях панує мир і любов».

З Днем національної поліції також привітав і очільник Коблівської громади Володимир Панич та вручив подяки колективу та поліцейським.

Обласне керівництво також відзначило грамотою кращого поліцейського.