Повідомлення RASFF: виявлено міграції первинних ароматичних амінів у кухонному посуді з Китаю

Дата: 05.07.2022 11:42

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє:

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 29.06.2022 № 11.1.2-17/7754 «Щодо повідомлення RASFF № 2022.3459 fup 2» стосовно виявлення Фото без описуміграції первинних ароматичних амінів у кухонному посуді з Китаю постачальник: NINGBO FUTURE HOUSEWARE CO., LTD., China; виробник: DAJAR Sp. z o.o., Poland; трейдер: Dajar Home&Garden SRL, Romania), що експортувався до України (отримувач: ТОВ «ПОСУД-ТЕКСТИЛЬ БЦ», вул. Ярослава Мудрого, 4, м. Біла Церква, Київська обл., 09100).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати  Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Новосельська, 50, смт. Березанка,  57401, т/факс 2-13-98 e-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua.