Партнер Березанської громади компанія ДТЕК ВДЕ разом з Фондом Ріната Ахметова доставили до Березанки продуктові набори для переселенців та ліки для медичних установ

Дата: 05.07.2022 14:59

Із 24 лютого Березанська селищна та Коблівська сільська ради надали прихисток понад 4 тисячам переселенців, які потребують підтримки. Кількість таких людей збільшується щодня, тож громади вдячні за будь-яку допомогу всім, хто її надає.

Сьогодні, 05.07.2022, наш партнер компанія ДТЕК ВДЕ разом з Фондом Ріната Ахметова доставили до Березанки продуктові набори для переселенців та медикаменти для наших лікарень.

Гуманітарну допомогу від Фонду Ріната Ахметова Березанка отримала слідом за Коблівською сільською радою. Це 2200 ящиків з широким продуктовим асортиментом –тушківкою, консервами, крупами, печивом, борошном та іншими продуктами.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Первинна і вторинна ланки медичної допомоги Березанської громади отримали від ДТЕК ВДЕ жарознижуючі препарати, антибіотики, інсуліни, пігулки знеболювальні (первинна ланка) та медикаменти інфузійної терапії, інсуліни, знеболюючі, перев’язувальні матеріали і гіпсові бинти, жарознижуючі (вторинна ланка).

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Дякуємо за чергову підтримку нашої громади в ці скрутні часи.

#РазомДоПеремоги!

#ВсеБудеУкраїна!