Співчуття за загиблим воїном Березанської громади Володимиром Мартиненокм

Дата: 15.07.2022 10:12

Знову сумна звістка прийшла до Березанської громади. Під час виконання бойового завдання, в ході ведення бойових дій в районі населеного пункту Богородичне Донецької області 11липня 2022 року загинув наш земляк із Дмитрівки гранатометник 1 десантно-штурмового взводу 8 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону ВолодимФото без описуир Мартиненко, 1975 року народження.

Загибель нашого захисника – це відкрита і болюча рана усієї громади. Зараз втирають сльози усі наші села, згадуючи добрим словом загиблих доблесних воїнів. Світла їм пам’ять і вічний спокій!

Березанська селищна рада висловлює щирі співчуття у безмежному горі родині, рідним та близьким загиблого воїна Володимира Мартиненка. Він до кінця був вірний військовій присязі й загинув у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність.

#СлаваГероямУкраїни!