Проведено черговий рейд по перевірці суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі щодо недопущення необґрунтованого підвищення цін в умовах воєнного стану

Дата: 19.07.2022 14:20

19 липня спеціальною комісією проведено черговий рейд по перевірці суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі щодо недопущення необґрунтованого підвищення цін в умовах воєнного стану на території Березанської громади. У складі комісії працювали представники Березанської селищної ради, Березанського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, Управління цифрового розвитку Миколаївського РВА.

Такі перевірки проводяться щоквартально відповідно до розпоряджень Миколаївської ОВА від 15.03.2022 № 89-р та Березанської селищної ради від 18.03.2022 № 89-р.о.

Перевіряються ціни на такі товари: борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб, крупа пшенична, крупа вівсяна, свинина, яловичина, птиця (тушки курячі), молоко, масло вершкове, сметана, яйця курячі, олія соняшникова, цукор кристалічний, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, буряк, морква, картопля, етанол (розчин 96%), нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні, бензин (марки А-92, А-95), дизельне пальне, газ скраплений для автомобілів.

Інформація про результати перевірки подається до департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, що попередньо вже було здійснено дві перевірки – у березні та травні.