Про умови надання грантів на розвиток теплиць

Дата: 21.07.2022 14:48

Міністерством аграрної політики та продовольства України 13 липня поточного року проведено вебінар щодо роз’яснення механізму надання грантів на розвиток теплиць.

Фото без описуВ рамках вебінару висвітлено інформацію про застосування постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» для створення або розвитку тепличного господарства, а також наказу Мінагрополітики від 06.07.2022 № 428 «Про затвердження типового проекту модульної теплиці».

Вебінар організовано профільним департаментом Мінагрополітики України у партнерстві з Всеукраїнською асоціацією громад із залученням зацікавлених сторін.

У ході заходу учасникам було повідомлено про:

- умови та механізм надання гранту;

- вимоги до типового проекту модульної теплиці та наданню вичерпної відповіді на поставлені запитання.