Дата: 27.07.2022 17:03

27 липня Березанська селищна рада вкотре отримала за Державною програмою підтримки регіонів в умовах воєнного стану продуктовий вантаж для потреб громади.

Завдяки злагодженій співпраці очільника Березанської громади Валерія Хоміцького і начальника Миколаївської районної військової адміністрації Ігоря Мухарського населення громади та вимушені переселенці постійно відчувають підтримку держави.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Сьогодні отримали понад 25 тонн продуктового вантажу: молоко, олія соняшникова, борошно, макарони, консерва м’ясна та цукор. Ці продукти отримають внутрішньо переміщені особи.

Запрошуємо ВПО Березанки, Андріївки, Попільного, Малахового, Марківки до Березанського гуманітарного штабу (БК) з 28.07.2022 з 10:00 до 15:00 для отримання продуктів. По старостинських округах ВПО звертатися до старостів.

При собі мати необхідні документи (довідка ВПО та паспорт) та кілька пакетів для продуктів.

Щиро дякуємо за співпрацю голові Миколаївської районної військової адміністрації Игорь Мухарский за гуманітарну підтримку населення Березанської громади. Добра і миру усім нам!

#РазомДоПеремоги!