До Дня молоді в Україні в Березанській ДЮСШ проведено турнір з волейболу

Дата: 15.08.2022 14:43

У суботу, 13 серпня, на базі Березанської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся турнір з волейболу, що проводився з нагоди Дня молоді в Україні.

Ініціатором та керівником змагань є давно відомий і шанований у колі любителів та гравців волейболу, тренер ДЮСШ Володимир Михайлович Трибуха.

Участь у турнірі взяли 5 команд. Цього разу наша Березанка приймала у себе гостей із м. Миколаєва, м. Южного та сусідньої Коблівської громади з с. Рибаківка.

В ході запеклої боротьби за першість у турнірі, місця розподілились наступним чином.

Кубок і відповідно перше місце посіла команда «Березанка», в якій грала березанська молодь. Друге місце вибороли гравці команди «Х-40» з Миколаєва. Третє призове місце зайняли гравці збірної команди з Рибаківки.

З неменшим запалом грала команда з Южного та команда вихованців Володимира Михайловича, які відвідують гурток із волейболу.

Маємо велику надію, що зовсім скоро наступний турнір будемо проводити на Березанській землі вже в мирний час, яка завжди рада бачити у себе молодь, небайдужу до спорту та здорового способу життя.

#РазомдоПеремоги!