До Дня Незалежності України в Березанській громаді відбувся турнір з волейболу

Дата: 29.08.2022 10:20

У суботу, 27 серпня, на базі Березанської ДЮСШ відбувся турнір з волейболу, який проводився до Дня Незалежності України.

Ініціатор і куратор змагань – добре відомий серед шанувальників спорту тренер ДЮСШ Володимир Трибуха. До слова, Володимир Михайлович один із тих наставників, який паралельно із спортом, виховує в дітях силу духу, віру в себе, відповідальність, почуття командної згуртованості.

Фото без опису Фото без опису

Участь у даному турнірі взяли 4 команди. Це команди дівчат та юнаків, які є вихованцями Березанської ДЛЮСШ та з сусідньої Коблівської громади, село Рибаківка.

В ході запеклої боротьби за першість у турнірі, місця розподілилися наступним чином:

два призових місця серед дівчат та юнаків зайняли команди з Рибаківки. Вихованці ж ДЮСШ поступилися у боротьбі за першість командам-суперницям, які мали перевагу у віці та досвіді. Нагадаємо, що цього разу у турнірі не було визначено вікової категорії для учасників.

Вітаємо команди-переможниці і всіх учасників турніру! Спорт – це сила! Спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості.