Очільник Березанської громади провів "круглий стіл" з питань функціонування медичної сфери громади

Дата: 07.09.2022 09:38

6 вересня під головуванням очільника Березанської громади Валерія Хоміцького відбувся «круглий стіл» з питань функціонування медичної сфери громади.

Учасники засідання – заступник селищного голови Людмила Кравцова, начальник фінансового управління селищної ради Ірина Дяченко, директор КНП «Центр первинної медико-санітарноїФото без опису допомоги» Сергій Токар, директор  КНП «Березанська центральна районна лікарня» Наталія Таранова, медичний директор вторинної ланки Ольга Носуленко та представники бухгалтерсько-економічного відділу.

Розглядали низку важливих і нагальних питань, а саме:

1. Про порядок направлення призовників на додаткові медичні обстеження та консультації.

Перед засіданням військово-лікарської комісії призовнику необхідно зробити флюорографію, електрокардіограму, аналіз сечі, встановити групу крові. Якщо призовнику понад 40 років, то ще треба здати кров на цукор та виміряти тиск.

Кожен призовник оглядається хірургом, терапевтом, невропатологом, психіатром, окулістом, оториноларингологом, стоматологом, дерматологом.

У разі, коли лікарям важко визначити стан здоров’я призовника, його направляють на амбулаторне або стаціонарне обстеження, про що лікарем робиться відповідний запис в додатковому аркуші до облікової карти призовника. При цьому, призовник звертається до сімейного лікаря, який видає електронне направлення на додаткові обстеження та консультації.

2. Про потребу в додатковій площі КНП «Березанський центр ПМСД» для організації якісної роботи підприємства.

Дане питання було порушено у зв’язку із зверненням директора первинної ланки медицини Сергія Токаря щодо дефіциту займаної площі та виробничої необхідності у виділенні додаткових приміщень для надання медичних послуг населенню громади.

Вирішили доручити керівнику вторинної ланки медицини Н. Тарановій в короткий термін вирішити дане питання позитивно.

Також обговорили питання нових підвищених тарифів на послуги теплопостачання КНП «Березанська ЦРЛ» від ТОВ «Укртепло Миколаїв»; стан захворюваності на COVID-19; оплату водопостачання первинною ланкою медицини; перегляд договірних умов оплати орендованих приміщень ЦРЛ.