Проєкти рішення виконкому від 09.2022

Дата: 09.09.2022 10:47

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради від 20.09.2022

Проєкт рішення №... "Про  внесення змін до  бюджету Березанської  селищної  територіальної громади на  2022 рік"

Проєкт рішення №... "Про намір передачі майна в оренду, що належить до комунальної власностіна аукціоні, розташованого в смт Березанка по вул. Центральній, 86, каб. № 8"

Проєкт рішення №... "Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону, розташованогов смт Березанка по вул. Центральній, 30/1"

Проєкт рішення №... "Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону, розташованого в смт Березанка по вул. Центральній, 86, каб. № 2"

Проєкт рішення №... "Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону, розташованого в смт Березанка по вул. Центральній, 86, каб. № 3"

Проєкт рішення №... "Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону, розташованогов смт Березанка по вул. Центральній,86, каб. № 6"

Проєкт рішення №... "Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону, розташованогов смт Березанка по вул. Центральній,86, каб. №5"

Проєкт рішення №... "Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону, розташованого в смт Березанка по вул. Центральній, 86, каб. № 11"

Проєкт рішення №... "Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону розташованого в смт Березанка по вул. Центральній,86, каб. №11"

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси об’єкту будівництва (ВЕУ) № 85 ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА  ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси  об’єкту  будівництва (ВЕУ) № 343 ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА  ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси  об’єкту  будівництва (ВЕУ) №56 ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА  ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси об’єкту Нове будівництво вітрової електростанції ЦПС 35 кВ  «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА  ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про підготовку до опалювального періоду підприємств, установ, організацій та закладів комунальної власності Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про встановлення тарифу на теплову енергію, виробництво та постачання теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергіїТОВ «УКРТЕПЛО МИКОЛАЇВ»

Проєкт рішення №... "Про передачу індивідуально визначеного майна комунальному підприємству «Березань» Березанської селищної ради від відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про передачу  індивідуально визначеного майна Березанській селищній радівід відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради" (мотокоса)

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.07.2018 № 61 «Про створення і використання матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Березанської селищної ради»

Проєкт рішення №... "Про  взяття на соціальний квартирний  облік гр…. Тетяну …"

Проєкт рішення №... "Про  взяття на соціальний квартирний  облік гр. … Людмилу … "

Проєкт рішення №... "Про  взяття на соціальний квартирний  облік гр….  Артема…"

Проєкт рішення №... "Про призначення відповідального за збереження майна  дитини, позбавленої батьківського піклування"