XXX сесія VIII скликання від 09.2022

Дата: 09.09.2022 11:27

Порядок денний ХХХсесії  VІІІ скликання від 22.09.2022

Постійна комісія з  питань  земельних ресурсів, соціального розвитку та екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування та постійну комісію з планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Проєкт рішення №... "Про припинення права оренди земельної ділянки та дії договору оренди землі"

Проєкт рішення №... "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Мардар Зінаїди Іванівни"

Проєкт рішення №... " Про зарахування земельної ділянки до земель запасу Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки ПрАТ «Київстар»

Проєкт рішення №... "Про передачу земельної ділянки в оренду  Дочірньому підприємству  «АГРО-КОБЛЕВО»

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Мхеяну Рубіку Балабековичу"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до додатків1, 2 рішення Березанської селищної ради від 21.05.2021 року № 15 «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності»

Проєкт рішення №... "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування Прогресівському госпрозрахунковому комунальному підприємству"

Проєкт рішення № ... "Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, право оренди яких виставляється на земельних торгах у формі аукціону"

Мандатна комісія з питань депутатської діяльності,етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до статуту комунального некомерційного підприємства «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради та затвердження його в новій редакції"

Проєкт рішення №... "Про схвалення проєкту договору про співробітництво Березанської селищної ради та Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області"

Проєкт рішення №... "Про  встановлення граничного нормативу рентабельності комунального некомерційного підприємства «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради Миколаївської області"

Проєкт рішення №... "Про зміну назви та затвердження статуту «Березанської мистецької школи Березанської селищної ради»

Проєкт рішення №... "Про дострокове припинення повноважень депутата селищної ради Рощенкової  О.І."

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до додатку № 3 рішення  чергової XXV сесії VII скликання від 22.09.2017 року №7  «Про створення Центру надання адміністративних послуг Березанської селищної ради»