Дата: 20.09.2022 11:40

Березанська громада долучилася до обласної патріотичної акції «З паляницею до Перемоги», присвяченій 85-ій річниці Миколаївської області.

Сьогодні очільник Березанської громади Валерій Хоміцький разом із керівництвом відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради передав запашний коровай та вишитий рушник для оформлення обласної експозиції, присвяченій ювілейній даті Миколаївської області, що відзначатиметься 22 вересня.

Після експонування коровай буде передано нашим доблесним захисникам, які матимуть можливість відчути тепло рідної домівки та запашного українського хліба.

Селищна рада вдячна власниці березанської пекарні Надії Москвич за безкоштовно наданий коровай та майстрині Людмилі Саковській з Южноукраїнська за власноруч вишитий рушник.

#РазомМиСила!

#ПатріотичнаАкціяЗПаляницеюДоПеремоги