Робоча нарада очільника Миколаївської РВА з головами Березанської та Коблівської громад

Дата: 21.09.2022 14:24

Сьогодні, 21.09.2022, на базі Березанської селищної ради виконувач функцій і повноважень начальника Миколаївської РВА Максим Кашуба провів робочу нараду з очільниками Березанської і Коблівської громад. В нараді також взяли участь начальник управління цифрового розвитку Миколаївської районної державної адміністрації Інна Токар, заступник Березанського селищного голови Людмила Кравцова, представники апарату селищної ради, відділу управління цифрового розвитку Миколаївської РДА, керівники державних установ, соціальної інфраструктури, медичної, правоохоронної та рятувальної сфер діяльності, енергопостачання, зв’язку, військкомату.

На порядку денному розглядали важливі питання щодо стану справ в Березанській ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області, в управлінні державного казначейської служби України у Березанському районі, у Березанській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості; щодо стану протидії злочинності на територіях Березанської та Коблівської громад; щодо ліквідації надзвичайних ситуацій та стану протипожежної безпеки в Березанській та Коблівській громадах; щодо підготовки до опалювального сезону 2022/2023; щодо реєстрації земельних ділянок сільськогосподарського призначення, термін яких закінчився після 24 лютого 2022 року в умовах воєнного стану; щодо рівномірності розподілу державної гуманітарної допомоги.

Головна теза зустрічі – системна взаємодія органів влади та місцевого самоврядування в період воєнного стану.