XXX сесія VIII скликання від 22.09.2022

Дата: 22.09.2022 15:06

Список депутатів XXX сесії 8 скликання від 22.09.2022

Результати поіменного голосування

Рішення № 1 "Про внесення змін до статуту комунального некомерційного підприємства "Березанська центральна районна лікарня" Березанської селищної ради та затвердження його в новій редакції"

Рішення № 2 "Про внесення змін до додатку 3 рішення чергової XXV сесії VII скликання від 22.09.2017 року № 7 "Про створення Центру надання адміністративних послуг Березанської селищної ради"

Рішення № 4 "Про зміну назви та затвердження статуту "Березанської мистецької школи Березанської селищної ради"

Рішення № 5 "Про внесення змін до додатків 1, 2 рішення Березанської селищної ради від 21.05.2021 року № 15 "Про затвердження Переліків першого та другого типу об'єктів оренди комунальної власності"

Рішення № 6 "Про припинення права оренди земельної ділянки та дії договору оренди землі"

Рішення № 7 "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Мардар Зінаїдт Іванівни"

Рішення № 8 "Про зарахування земельної ділянки до земель запасу Березанської селищної ради"

Рішення № 9 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки ПрАТ "Київстар"

Рішення № 10 "Про передачу земельної ділянки в оренду Дочірньому підприємству "АГРО-КОБЛЕВО"

Рішення № 11 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Мхеяну Рубіку Балабековичу"

Рішення № 12 "Про схвалення проєкту договору про співробітництво Березанської селищної ради та Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області"

Рішення № 13 "Про завтердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування Прогресівському госпрозрахунковому підприємству"

Рішення № 14 "Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, право оренди яких виставляється на земельних торгах у формі аукціону"