XXX сесія VIII скликання Березанської селищної ради: прийнято низку важливих рішень

Дата: 22.09.2022 15:44

22.09.2022 під головуванням очільника Березанської громади Валерія Хоміцького відбулася XXX сесія VIII скликання Березанської селищної ради.

Перед початком сесії було відзначено подяками Миколаївської районної військової адміністрації Олександра Пшонка та Олексія Сидорчука за активну волонтерську діяльність в період воєнних дій в країні. Затим перейшли до роботи сесії.

На порядку денному розглядалося 14 питань.

В результаті обговорень не вистачило необхідної кількості депутатських голосів «за», щоб прийняти рішення № 3 «Про встановлення граничного нормативу рентабельності КНП «Березанська центральна районна лікарня» на платні послуги. З даного питання депутати вели активну дискусію щодо рівня визначення прибутковості медичного підприємства, так як відсоток рентабельності підприємства автоматично збільшить вартість платних медичних послуг. Обговорюючи відсоток рентабельності вартості платних послуг, депутати наголосили на необхідності врахувати військовий стан, втрату робочих місць наших громадян, зменшення заробітних плат частини мешканців громади та беручи до уваги додаткову кількість внутрішньо переміщених громадян, які втратили роботу і житло.

Депутати пропонували три варіанти рентабельності при розрахунку вартості медичних послуг ЦРЛ: 0% рентабельності на період воєнного стану в країні (Олена Мороз); 12% рентабельності (Олексій Сидорчук) та не більше 20% рентабельності (як запропоновано в проєкті рішення). В результаті обговорень депутати не дійшли згоди і даний проєкт не був прийнятий, тому ЦРЛ має право користуватися існуючими на даний час тарифами.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Решта питань (13) за більшістю депутатських голосів була прийнята, з яких 9 – земельного спрямування.

Зокрема, внесено зміни до додатку 3 рішення від 22.09.2017 року № 7 «Про створення Центру надання адміністративних послуг Березанської селищної ради», додавши до переліку послуг ЦНАПу розділ 8 «Послуги з питань Державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду» та Розділ 9 «Послуги з обліку внутрішньо переміщених осіб».

Змінено назву «Березанська дитяча музична школа (Березанська ДМШ)» на «Березанська мистецька школа Березанської селищної ради» згідно з вимогами пункту 5 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» та Закону України «Про освіту».

Схвалено проєкт договору про співробітництво Березанської селищної ради та Коблівської сільської ради з питань містобудування та архітектури.

Внесено зміни до Статуту КНП «Березанська центральна районна лікарня». При цьому редакція статуту залишилася незмінною, внесено лише технічні правки.

Результати поіменного голосування та список присутніх на сесії депутатів оприлюднено на офіційному сайті Березанської громади, посилання https://berezanska-gromada.gov.ua/news/1663848499/. Рішення будуть опубліковані на сайті згідно з чинним законодавством – у 5-денний термін.