Учасники обласного огляду «WAR: ГАСТРОФРОНТ МИКОЛАЇВЩИНИ» з Березанської громади стали переможцями

Дата: 06.10.2022 14:24

Вітаємо переможців обласного огляду «WAR: ГАСТРОФРОНТ МИКОЛАЇВЩИНИ»

Із 17 по 30 вересня 2022 року проходив обласний огляд «WAR: ГАСТРОФРОНТ МИКОЛАЇВЩИНИ», мета якого – збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини регіону, впровадження нових сучасних форм гастрономічної культури, створення книгиФото без опису кулінарних рецептів Миколаївщини воєнного часу.

Учасники огляду представили рецепти й технологію приготування страв в умовах воєнного часу з овочів власного городу та з продуктів, які отримано як гуманітарну допомогу.

Представлені страви: що готувалися на вогнищі, без світла і газу, в печі на дровах або в кабиці, а також страви нашої народної кухні, що готувалися в регіонах тимчасової еміграції.

До огляду долучилися творчі колективи, об’єднання та окремі носії – зберігачі знань про елемент гастрономічної культури з 13-ти територіальних громад Миколаївщини.

Від Березанської громади взяли участь і здобули перемогу Володимир Таран з села Матіясове – І місце із рецептом страви «Картопля печена по-українськи» та колектив «Господарочки» з села Дмитрівка – ІІІ місце з рецептом страви «Млинці з сиром».

Фото без опису Фото без опису

Дякуємо завідувачам Матіясівської, Дмитрівської та Комісарівської філій Березанського СБК за активну участь в обласних заходах.

Вітаємо з призовими місцями! Цінуємо ваші патріотизм, любов до українського, небайдужість і активність. Гордимося вами!

#обласнийоглядWARГАСТРОФРОНТМИКОЛАЇВЩИНИ»