Березанська селищна територіальна громада в черговий раз отримала соціальний безкоштовний хліб від ТОВ «Миколаївський хлібзавод № 1»

Дата: 27.10.2022 11:16

27 жовтня ТОВ «Миколаївський хлібзавод № 1» доставив до Березанського гуманітарного штабу 500 штук соціального хліба для потребуючих верств населення та ВПО.

Цього разу хліб відправлений до Лиманівського, Калинівського, Щасливського, Матіясівського та Краснопільського старостатів. На місцях хліб роздаватимуть старости або соціальні працівники.

Дякуємо Миколаївській ОВА та ТОВ «Миколаївський хлібзавод № 1 за забезпечення гуманітарнихпотреб населення громади. #РазомДоПеремоги!                                   Фото без опису

Звертаємо увагу, що це був останній завіз соціального безкоштовного хліба до Березанської громади відповідно до обласної програми. З наступного місяця хліб доставлятиметься в інші громади області.Фото без опису