XXXI сесія VIII скликання від 11.2022

Дата: 31.10.2022 15:05

Порядок денний від 18.11.2022

Проєкт рішення №... "Про  внесення змін до  бюджету Березанської  селищної  територіальної громади на  2022 рік"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до Правил благоустрою територій Березанської селищної ради,затверджених рішенням чергової XIX сесії VII скликання ід 23.03.2017 року № 20"

Проєкт рішення №... "Про утворення добровільної пожежної команди Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про надання згоди на списання майна, що належить до комунальної власності
Березанської селищної ради, шляхом передачі
Про надання згоди на списання майна, що належить до комунальної власності Березанської селищної ради, шляхом передачі"

Проєкт рішення  №... "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування АТ КБ «Приват Банк»

Проєкт рішення №... "Про внесення змін та  доповнення до рішення сесії  від 13.12.2019 року № 16  «Затвердження Комплексної  програми  соціального  захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Березанської селищної ради на період 2020-2023 років («ТУРБОТА») "

Проєкт рішення №... "Про передачу в оперативне управління  комунального майна"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Програми «Безпечна Березанська територіальна громада Миколаївського району Миколаївської області на 2022-2026 роки»