Освітяни Березанської громади отримали 10 ноутбуків для забезпечення безперервності освітнього процесу

Дата: 01.11.2022 13:45

Сьогодні Березанський селищний голова Валерій Хоміцький разом з депутатом Миколаївської обласної ради Погадаєв Володимир Олександрович передав начальнику відділу ОКМС Березанської селищної ради Анастасія Смоляк 10 ноутбуків для закладів загальної середньої освіти, які були надані #Департаментом_освіти_науки_облдержадміністрації у межах домовленостей Міністерство освіти і науки України та #компанії_Googl з метою забезпечення безперервності освітнього процесу.

Всього в рамках домовленостей Миколаївська область отримала для 52 громад Миколаївщини 1702 ноутбуки (хромбуки) для педагогічних працівників, які потребують девайсів для організації освітнього процесу, зокрема за дистанційною формою.

Пріоритетом МОН є продовження переговорів і пошук нових виробників комп’ютерного обладнання для забезпечення технікою кожного педагогічного працівника, котрий потребує допомоги.