Проєкти рішень виконкому від 11.2022

Дата: 15.11.2022 10:15

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної рад и від 16.11.2022

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на виготовлення проектної документації «Капітальний ремонт господарчо-питного водопроводу в с. Краснопілля, Миколаївського району Миколаївської області»

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішення № 56 від 28.06.2022р. «Про визначення переліку  та обсягів закупівель товарів, робіт і послуг, що необхідно здійснити для забезпечення потреб  Березанської селищної ради»

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації  «Встановлення системи відеонагляду в Березанській громаді Миколаївського району Миколаївської області»

Проєкт рішення №... "Про затвердження протоколу конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про фінансово-господарську діяльність КП «Дмитрівка» та Краснопільське ГКП"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволів на виготовлення робочих  проєктів з капітального ремонту, технічного переоснащення ПРУ"

Проєкт рішення №... "Про внесення доповнень до додатку1 до Програми розвитку освіти Березанської селищної ради на 2022-2025 роки"