Комісія з питань захисту прав дитини Березанської селищної ради прийняла важливі рішення

Дата: 16.11.2022 15:42

16 листопада відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Березанської селищної ради.

Розглянули 2 питання про неналежне виконання батьківських обов’язків (смт Березанка та Краснопілля).

Сім’я з Березанки, члени якої є внутрішньо переміщеними особами, які опинилися в складних життєвих обставинах. Дана сім’я взята на облік службою у справах дітей Березанської селищної ради. Вирішено надати допомогу щодо виведення родини з кризової ситуації.

Друга родина перебуває на обліку в службі у справах дітей як така, що опинилася в складних життєвих обставинах. В даній родині виявлено загрозу життю і здоров’ю дітей. Родину взято під соціальний супровід для надання відповідних соціальних послуг.