XXXI сесія VIII скликання від 18.11.2022

Дата: 18.11.2022 14:37

Фото без описуСписок присутніх депутатів

Порядок денний від 18.11.2022

Результати поіменного голосування

Протокол сесії № 31 від 18.11.2022

Рішення № 1 "Про внесення змін до бюджету Березанської територіальної громади на 2022 рік"

Рішення № 2 "Про внесення змін та  доповнення до рішення сесії  від 13.12.2019 року № 16  «Затвердження Комплексної  програми  соціального  захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Березанської селищної ради на період 2020-2023 років («ТУРБОТА»)"

Рішення № 3 "Про надання згоди на списання майна, що належить до комунальної власності Березанської селищної ради, шляхом передачі"

Рішення № 4 "Про передачу в оперативне управління комунального майна"

Рішення № 5 "Про утворення добровільної пожежної команди"

Рішення № 6 "Про внесення змін до правил благоустрою територій Березанської селищної ради, затверджених рішенням чергової XIX сесії VII скликання від 23.03.2017 року № 20"

Рішення № 7 "Про затвердження Програми "Безпечна Березанська територіальна громада Миколаївського району Миколаївської області на 2022-2026 роки"

Рішення № 9 "Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування АТ КБ "Приват Банк"