Рішення виконкому від 16.11.2022

Дата: 21.11.2022 14:48

Список членів виконкому від 16.11.2022

Протокол засідання виконавчого комітету від 16.11.2022 № 18

Рішення № 113 "Про фінансово-господарську діяльність КП "Дмитрівка" та Краснопільського ГКП Береанської селищної ради"

№ 114 "Про завтердження протоколу конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Березанської селищної ради"

№ 115 "Про внесення доповнень до додатку 1 до Програми розвитку освіти Березанської селищної ради на 2022-2025 роки"

№ 116 "Про надання дозволів на виготовлення робочих проєктів з капітального ремонту, технічного переоснащення ПРУ"

№ 117 "Про надання дозволу на виготовлення проектної документації "Капітальний ремонт господарчо-питного водопроводу в с. Краснопілля Миколаївського району Миколаївської області

№ 118 "Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації "Встановлення системи відеоспостереження на території Березанської селищної ради"

Рішення № 119 "Про внесення змін до рішення № 56 від 28.06.2022р. "Про визначення переліку та обсягів закупівель товарів, робіт і послуг, що необхідно здійснити для забезпечення потреб Березанської селищної ради"