Чергова гуманітарна допомога від логістичного штабу при Миколаївській РВА

Дата: 22.11.2022 15:46

21 листопада Березанська громада отримала від логістичного штабу при Миколаївській РВА гуманітарну допомогу у вигляді антисептику, води питної, дитячого харчування, засобів дитячої гігієни, ковдри, матраци та арахісової пасти.

Ковдри та матраци підуть для забезпечення пунктів обігріву Березанської громади та військовослужбовців.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Антисептики – для пунктів обігріву і пунктів тимчасового розміщення ВПО, сільські пункти здоров’я.

Арахісову пасту з розрахунку 1 баночка на 1 дитину громади та ВПО можна отримати з 23 листопада в Березанському гуманітарному штабі з 9:00 до 12:00 та по старостинських округах за повідомленням старости чи соціального працівника. При собі мати свідоцтва про народження дитини або паспорт, довідку ВПО.

Також ВПО та малозабезпеченим жителям громади можна отримати дитяче харчування та дитячі засоби гігієни.

Дякуємо за постійну підтримку і допомогу в.о. функцій і повноважень начальника Миколаївської РВА Максим Кашуба.

#ВсеБудеУкраїна!

#Разом_до_Перемоги!