Проведено традиційний турнір з волейболу на базі Березанської ДЮСШ

Дата: 23.11.2022 11:02

Вже стало гарною традицією для Березанської громади проводити у листопаді волейбольні турніри.

Так, у неділю 20 листопада, на базі Березанської ДЮСШ пройшов турнір з волейболу чоловічих команд, учасниками якого були команди з м. Миколаєва, м. Южне, м. Нова Одеса, с. Рибаківка Коблівської громади та команда Березанської громади. Треба сказати, що усі команди відзначилися цікавою потужною грою і були майже рівні за класом гри. І вболівальники вдячні їм за отримані задоволення і драйв. Але будь-який турнір передбачає переможця.

Отож, кубок, грамота і медалі за І місце отримала команда з Нової Одеси, ІІ місце у команди з Миколаєва, ІІІ місце у волейболістів з сусідньої громади (с. Рибаківка), на ІV місці команда з Березанки і V місце у Южненської команди.

Кращим гравцем турніру визначено капітана команди з Нової Одеси Геннадія Матіна за гарну гру пасуючого та вміння налаштувати команду на перемогу.

Варто відзначити суддівську колегію у складі судді на майданчику Ігоря Лаптєва та секретаря змагань Марію Семенову, велика їм подяка.

Турнірна таблиця:

1. Миколаїв – Нова Одеса - 0:2

2. Березанка – Южне - 2:1

3. Южне – Миколаїв - 0:2

4. Рибаківка – Нова Одеса - 0:2

5. Березанка – Миколаїв - 0:2

6. Южне – Нова Одеса - 0:2

7. Южне – Рибаківка - 0:2

8. Березанка – Нова Одеса - 0:2

9. Миколаїв – Рибаківка - 2:0

10. Березанка – Рибаківка - 1:2

Ініціатор і куратор змагань – добре відомий серед шанувальників спорту тренер ДЮСШ Володимир Трибуха. До слова, Володимир Михайлович один із тих наставників, який паралельно із спортом, виховує в дітях силу духу, віру в себе, відповідальність, почуття командної згуртованості.