У Березанці створено два Пункти Незламності

Дата: 25.11.2022 12:53

За дорученням Президента України в усіх громадах України в короткий термін розгорнуто роботу по створенню Пунктів Незламності.

За вимогами, Пункти Незламності повинні бути укомплектовані генераторами, альтернативними джерелами тепла, мережевими подовжувачами, ємностями для питної та технічної води, медичними аптечками, засобами приготування гарячих напоїв, печивом, цукерками, засобами гігієни, старлінками.

24 листопада на території Березанки запрацювали 2 Пункти Незламності – у приміщенні дитячого спортзалу Березанського ліцею та на території 8 ДПРЧ 2ДПРЗ ГУ ДСНС України в Миколаївській області (пожежно-рятувальна частина). В разі блекауту, Пункти Незламності працюватимуть цілодобово.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Надзвичайна ситуація, що сталася протягом 23-24 листопада, показала, що Пункти Незламності сьогодні актуальні і відповідають вимогам воєнного часу.

Березанська селищна рада всього за добу в екстремальних умовах, за відсутності зв’язку та світла, організувала при Березанському ліцеї Пункт Незламності, оснащений найнеобхіднішим. Ним, до слова, 24 листопада із 16-ої години скористалося восьмеро мешканців Березанки.

Отож, шановні земляки, у разі критичної ситуації з енергоресурсами та тепло забезпеченням, ви зможете скористатися Пунктами Незламності.

#ВсеБудеУкраїна!

#Пункти_Незламності