Проєкти рішень виконкому від 12.2022

Дата: 30.11.2022 09:18

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради від 02.12.2022

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розробку паспорта прив’язки та розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької  діяльності"

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси  об’єкту  будівництва будівлі Навіс для техніки ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА  ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси  об’єкту  будівництва будівлі Пристрій компенсації реактивної потужності № 3 ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА  ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси  об’єкту  будівництва будівлі Пристрій компенсації реактивної потужності № 5 ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА  ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси  об’єкту  будівництва будівлі Пристрій компенсації реактивної потужності № 2 ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА  ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси  об’єкту  будівництва будівлі Пристрій компенсації реактивної потужності № 4  ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА  ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси  об’єкту  будівництва будівлі Пристрій компенсації реактивної потужності № 1  ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА  ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... " Про зміну адреси  житловому будинку"

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси  об’єкту  будівництва Будівлі загальностанційного пункту керування (ЗПК) ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА  ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси  об’єкту  будівництва Будівлі складу сервісної компанії ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА  ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про затвердження Висновку  Органу опіки і піклування  Березанської селищної ради щодо доцільності позбавлення батьківських прав… Марії Іванівни"

Проєкт рішення №... "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення №... "Про оприбуткування  та передачу гуманітарної допомоги, від проекту «Спеціальна програма підтримки східної України»

Проєкт рішення №... "Про оприбуткування  гуманітарної допомоги для пунктів обігріву та добровольчому формуванню № 1 Березанської територіальної громади 1"

Проєкт рішення №... "Про передачу в господарське відання  комунального майна" (Щасливе)

Проєкт рішення №... "Про передачу в оперативне управління  комунального майна" (ОКМС)

Проєкт рішення №... "Про оприбуткування  основних засобів по Щасливському старостинському округу"