Привітання Березанського селищного голови до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 02.12.2022 15:00

3 ГРУДНЯ – МІЖНАРДНИЙ ДЕНЕЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає День людей з інвалідністю. Разом із нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це люди, які з певних причин не можуть повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою.

Фото без описуМіжнародний день людей з інвалідністю не є святом. Цей день покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

Березанська селищна рада в міру фінансових можливостей  і кадрових ресурсів опікується, дбає про 831 дорослого з інвалідністю, 47 дітей з інвалідністю громади та  8 дітей-інвалідів і 49 дорослих інвалідів вимушено переміщених громадян.

Сподіваюсь, що дана категорія громадян відчуватиме постійну турботу і підтримку як селищної ради, так і усіх мешканців громади.

Бажаю усім здоровя і мирного неба!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.