Засідання селищного координаційного штабу з організації роботи Пунктів Незламності на території Березанської громади

Дата: 09.12.2022 11:59

Сьогодні очільник громади Валерій Хоміцький провів засідання селищного координаційного штабу з організації роботи Пунктів Незламності на території Березанської громади, участь у якому взяли представники важливих інфраструктур у період відключень електроенергії.

Фото без опису Фото без опису

В. Хоміцький ще раз нагадав, що на території Березанської громади розміщено 4 Пункти Незламності у Березанці, з них цілодобово працюють:

- в пожежній частині по вулиці Новосельська, 9 (1 – стаціонарний, 1 - мобільний);

- у відділенні поліції по вулиці Центральній, 43.

Пункт Незламності при Березанському ліцеї по вулиці Центральній, 50 працює з 8:00 до 18:00 протягом робочого тижня. У разі значної перерви електропостачання пункт також працюватиме цілодобово.

Усі Пункти забезпечені генераторами, обігрівачами, електроподовжувачами, питною водою, продуктами харчування, медичними аптечками, засобами гігієни, є  інтернет.

По старостатах громади наразі вживаються заходи по переоблаштуванню 13 Пунктів обігріву в Пункти Незламності в селах Малахове (дитсадок), Василівка (адмінбудівля старостату), Калинівка (адмінбудівля старостату), Лимани (адмінбудівля старостату), Вікторівка (Будинок культури), Матіясове (адмінбудівля старостату), Ташине (адмінбудівля старостату), Щасливе (дитсадок), Краснопілля (адмінбудівля старостату), Красне (сільський клуб), Дмитрівка (адмінбудівля старостату), Комісарівка (Комісарівський ліцей), Прогресівка (комунальне підприємство).

Ці Пункти також будуть обладнані генераторами та всім необхідним згідно вимог. Режим роботи – з 8:00 до 17:00.

У ході проведення засідання обговорили усі існуючі наразі проблеми та спільно прийняли й запустили в роботу шляхи їх вирішення.