Проєкти рішень виконкому від 12.2022

Дата: 12.12.2022 13:16

Порядок денний засідання виконавчого комітету на 15.12.2022

Проєкт рішення №... "Про схвалення проєкту рішення «Про бюджет Березанської селищної територіальної громади на 2023 рік»

Проєкт рішення №... "Про  затвердження плану роботи виконавчого комітету Березанськоїселищної ради на 2023 рік"

Проєкт рішення №... "Про оприбуткування Міжнародної технічної допомоги в рамках Грантової угоди від Громадської організації «Ресурсний центр громадських ініціатив» для  Центру психологічної підтримки"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу … Олегу Миколайовичу та …  Катерині Глебівні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про надання суду подання органу опіки та піклування виконавчого комітету Березанської селищної ради щодо доцільності призначення опікуна"

Проєкт рішення №... "Про затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету Березанської селищної ради про доцільність призначення опікуна"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішень виконавчого комітету Березанської селищної ради від 26.11.2021 №161,162, від 20.09.2022 №80, 81,82,83,84,86 та від 12.08.2022 №72"

Проєкт рішення №... "Про роботу комунального некомерційного підприємства «Березанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Березанської селищної ради за 11 місяців 2022 року"

Проєкт рішення №... "Про роботу комунального некомерційного підприємства «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради за 11 місяців 2022 року"