XXXIII сесія VIII скликання від 12.2022

Дата: 12.12.2022 13:20

Порядок денний ХХХІІІ сесії селищної ради VІІІ скликання від 20.12.2022

Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів,

соціально-економічного розвитку та інвестицій

Проєкт рішення №... "Про схвалення проєкту рішення «Про бюджет Березанської селищної територіальної громади на 2023 рік»

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Березанської селищної ради на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням Березанської селищної ради від  23 грудня 2021 року № 6"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Березанської селищної ради на 2023-2027 роки"

Проєкт рішення №... "Про продовження дії Програми розвитку культури в Березанській селищній раді на 2019-2022 роки та Програми розвитку фізичної культури і спорту в Березанській селищній раді на 2019-2022 роки"

Проєкт рішення №... "Про Програму Фінансової підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради на 2023-2025 роки"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Березанська  центральна районна лікарня» Березанської селищної ради на 2023 рік"

Проєкт рішення №... "Про  затвердження структури та штатного розпису   Березанської селищної ради   на 2023 рік"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Положення про преміювання, надання матеріальної допомоги та встановлення надбавок працівникам  ради"

Проєкт рішення №... "Про встановлення щомісячної премії, надбавки та матеріальної допомоги  Березанському селищному голові на 2023 рік"

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну дії Програми розвитку та фінансової підтримки  Комунального некомерційного підприємства «Березанський районний центр  первинної медико-санітарної допомоги» Березанської селищної ради на території  Березанської територіальної громади  на період включно до 2025 року"

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну дії  Програми «Медичні кадри» на території  Березанської  селищної територіальної громади  на  період включно до 2025 року"

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну дії Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Березанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Березанської селищної ради на території  Березанської об’єднаної територіальної громади  на період включно до  2025 року"

Мандатна комісія з питань депутатської діяльності,етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Проєкт рішення №... "Про  затвердження плану роботи Березанської селищної ради на 2023 рік"

Постійна комісія з  питань  земельних ресурсів, соціального розвитку та екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування та постійну комісію з планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Проєкт рішення №... "Про передачу в оперативне управління комунального майна"

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну дії Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на території Березанської об’єднаної територіальної громади  на період включно до  2025 року"

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну дії Програми «Медичні кадри» на території Березанської об’єднаної територіальної громади  на період включно до 2025 року"

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну дії Цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на території Березанської об’єднаної територіальної громади на період включно до  2025 року"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ  З  ОБМЕЖЕНОЮ  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування та технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго»

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці України Сулім Світлані Богданівні"