Рішення виконкому від 02.12.2022

Дата: 12.12.2022 13:29

Список членів засідання виконкому від 02.12.2022

Протокол засідання виконавчого комітету від 02.12.2022

Рішення № 120 "Про затвердження Висновку Органу опіки і піклування Березанської селищної ради щодо доцільності позбавлення батьківських прав ... Марії Іванівни"

Рішення № 121 "Про присвоєння адреси об'єкту будівництва Будівлі загальностанційного пункту керування (ЗПК) ТОВ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Рішення № 122 "Про присвоєння обєкту будівництва Будівлі складу сервісної компанії ТОВ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Рішення № 123 "Про присвоєння адреси обєкту будівництва будівлі Навіс для техніки ТОВ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Рішення № 124 "Про присвоєння адреси об'єкту будівництва будівлі Пристрій компенсації реактивної потужності № 1 ТОВ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Рішення № 125 "Про присвоєння адреси об'єкту будівництва будівлі Пристрій компенсації реактивної потужності № 2 ТОВ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Рішення № 126 "Про присвоєння адреси об'єкту будівництва будівлі Пристрій компенсації реактивної потужності № 3 ТОВ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Рішення № 127 "Про присвоєння адреси об'єкту будівництва будівлі Пристрій компенсації реактивної потужності № 4 ТОВ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Рішення № 128 "Про присвоєння адреси об'єкту будівництва будівлі Пристрій компенсації реактивної потужності № 5 ТОВ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Рішення № 129 "Про зміну адреси житловому будинку"

Рішення № 130 "Про надання дозволу на розробку паспорта прив'язки та розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності"

Рішення № 131 "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Рішення № 132 "Про оприбуткування основних засобів по Щасливському старостинському округу"

Рішення № 133 "Про оприбуткування міжнародної технічної допомоги для пунктів обігріву та добровольчому формуванню Березанської територіальної громади № 1"

Рішення № 134 "Про оприбуткування та передачу гуманітарної допомоги від проєкту "Спеціальна програма східної України"

Рішення № 135 "Про передачу в господарське відання комунального майна"

Рішення № 136 "Про передачу в оперативне управління комунального майна"