В Березанці відкрито п'ятий Пункт Незламності

Дата: 13.12.2022 13:13

В Березанці сьогодні, 13 грудня, відкрито п’ятий Пункт Незламності, який знаходиться в приміщенні адмінбудівлі Березанської селищної ради (вулиця Центральна, 33, фойє 1-го поверху, кабінет зліва). Пункт оснащений за всіма вимогами, у тому числі забезпечений генератором, є інтернет. Режим роботи: з 8:00 до 18:00 протягом робочого тижня.

Довідково:

Починаючи з 25 листопада, на території Березанської громади створено 5 Пунктів Незламності у Березанці, з них цілодобово працюють:

- в пожежній частині по вулиці Новосельська, 9 (1 – стаціонарний, 1 - мобільний);

- у відділенні поліції по вулиці Центральній, 43.

Пункти Незламності при Березанському ліцеї по вулиці Центральній, 50 та по вулиці Центральній, 33 в адмінбудівлі селищної ради працюють з 8:00 до 18:00 протягом робочого тижня. У разі значної перерви електропостачання пункти також працюватимуть цілодобово.

Усі Пункти забезпечені генераторами, обігрівачами, електроподовжувачами, питною водою, продуктами харчування, медичними аптечками, засобами гігієни, є інтернет.

По старостинських округах громади облаштовано 13 Пунктів Незламності в селах Василівка (адмінбудівля старостату), Калинівка (адмінбудівля старостату), Лимани (адмінбудівля старостату), Вікторівка (Будинок культури), Матіясове (адмінбудівля старостату), Ташине (адмінбудівля старостату), Щасливе (дитсадок), Краснопілля (адмінбудівля старостату), Красне (сільський клуб), Дмитрівка (адмінбудівля старостату), Комісарівка (Комісарівський ліцей), Прогресівка (комунальне підприємство).

Режим роботи – з 8:00 до 17:00.