До уваги отримувачів державних соціальних допомог та пільг

Дата: 13.12.2022 13:54

Громадяни, які отримували державні допомоги та пільги автоматично в період воєнного стану, повинні з 1 січня 2023 року звернутися до відділу соціального захисту населення Березанської селищної ради та подати заяви для переоформлення.

Фото без описуЗвертаємо увагу, що в листопаді 2022 року внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 № 214 «Деякі питання надання державних соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану», якими передбачено, що:

- строк виплати допомог та пільг продовжуватиметься лише особам, які проживають на території територіальних громад, віднесених до Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні);

- особам, які не проживають на території територіальних громад, внесених до Переліку, строк виплати державної соціальної допомоги та пільг продовжується до 31 грудня 2022 року (включно);

- у разі виключення територіальної громади з Переліку, державна соціальна допомога та пільги продовжуватимуть виплачуватися протягом місяця, в якому територіальну громаду виключено з Переліку, та протягом наступного місяця після її виключення.

Довідки за тел. (05153) 2-12-27.