Продовжується співпраця з Миколаївською районною військовою адміністрацією - отримали молоко згущене

Дата: 14.12.2022 12:01

13 грудня Березанська громада в черговий раз отримала від логістичного штабу при Миколаївській РВА в рамках Державної програми підтримки регіонів гуманітарну допомогу у вигляді згущеного молока в кількості 3495 шт.

Згущене молоко та арахісова паста (у залишку штабу) видаватимуться місцевим дітям та дітям ВПО Березанської громади віком від 0 до 18 років з розрахунку 1 банка на 1 дитину.

Видача проводитиметься з 19 грудня у Березанському гуманітарному штабі з 9:00 до 12:00. ПФото без описуо старостатах – за повідомленням старостів. При собі мати свідоцтво про народження дитини або паспорт та довідку ВПО.

Дякуємо Миколаївському РВА за постійну увагу і підтримку наших громадян! Добра і миру усім нам!

#ВсеБудеУкраїна