Виконком схвалив проєкт бюджету Березанської селищної ради на 2023 рік

Дата: 15.12.2022 13:42

15 грудня під головуванням очільника Березанської громади Валерія Хоміцького відбулося засідання виконавчого комітету, на якому розглядалося 9 питань. У прийнятті рішень порядку денного члени виконкому сьогодні були одностайними, отож одноголосно прийнято всі дев’ять рішень.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Зокрема, схвалено проєкт бюджету Березанської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Після заслуховування інформації керівників первинної і вторинної ланок медичної допомоги (Сергій Токар і Наталя Таранова відповідно), роботу директорів цих закладів визнано задовільною і надано рекомендації.

Надано дозвіл на вчинення правочину з питання передачі в оренду земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Затверджено висновок органу опіки та піклування виконавчого комітету Березанської селищної ради щодо доцільності призначення опікуна.

Оприбутковано матеріальні цінності Міжнародної технічної допомоги, отримані від ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив», що надається в рамках Грантової угоди для Центру психологічної підтримки Березанської селищної ради.

Затверджено план роботи виконавчого комітету Березанської селищної ради на 2023 рік.

Внесено зміни до рішень виконавчого комітету Березанської селищної ради від 26.11.2021 № 161,162, від 20.09.2022 № 80,81,82,83,84,86 та від 12.08.2022 № 72.

Рішення виконкому будуть опубліковані на офіційному сайті Березанської громади в розділі "Офіційні документи" згідно з чинним законодавством у 5-денний термін.