Золото та срібло отримали ліцеї Березанської громади У Міжнародній освітянській виставці - 2022

Дата: 16.12.2022 11:37

23-25 листопада 2022 року відбулася Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Організувала й провела виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Виставку представили 450 учасників із усієї України та країн Європи.

14 грудня 2022 року в приміщенні Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося нагородження переможців XIII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2022» від Миколаївщини.

У тематичній номінації «Сучасний заклад освіти – територія збереження та зміцнення здоров’я» від Березанської громади представили свої роботи Березанський, Калинівський та Краснянський ліцеї. Три роки поспіль Березанський ліцей представляв свої роботи на Міжнародній виставці та отримував «Срібні медалі» в різних номінаціях.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

У цьому році за підсумками роботи виставки Березанський ліцей отримав «Золоту медаль», Калинівський та Краснянський ліцей - «Срібну медаль».

Щиро вітаємо колективи закладів освіти, які відзначені високими нагородами міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2022»! Нехай ці освітянські здобутки стануть цеглинками до нашої спільної великої Перемоги! Пишаємося вами! Ви - наша гордість! Щиро вдячні Березанській селищній раді та МОІППО за співпрацю.

#Слава_Україні!