XXXIII сесія VIII скликання від 20.2022

Дата: 20.12.2022 14:48

Список присутніх на сесії депутатів

Результати поіменного голосування

Рішення № 1 "Про бюджет Березанської селищної територіальної громади на 2023 рік"

Рішення № 2 "Про внесення змін до Програми розвитку  місцевого самоврядування Березанської селищної ради на 2022-2025 роки, затвердженого рішенням Березанської селищної ради від 23 грудня 2021 року № 6"

Рішення № 3 "Про встановлення  щомісячної премії, надбавки та матеріальної допомоги Березанському селищному голові на 2023 рік"

Рішення № 4 "Про затвердження структури та штатного розпису Березанської селищної ради на 2023 рік"

Рішення № 5 "Про затвердження Положення про преміювання, надання матеріальної допомоги та встановлення надбавок працівникам ради"

Рішення № 6 "Про внесення змін до рішення від 23.12.2021 р. № 8 "Про передачу в оперативне управління комунального майна"

Рішення сесії № 7 "Про Програму фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства "Березанська центральна районна лікарня" Березанської селищної ради на 2023-2025 роки"

Рішення № 8 "Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства "Березанська центральна районна лікарня" Березанської селищної ради на 2023 рік"

Рішення № 10 "Про затвердження плану роботи Березанської селищної ради на 2023 рік"

Рішення № 11 "Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Березанської селищної ради на 2023-2027 роки". (Внесено зміни Рішенням  №7 "Про внесення змін до рішення Березанської селищної ради від 20.12.2022 року № 11 «Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Березанської селищної ради на 2023-2027 роки»" ХХХХУ сесії VIII скликання від 09.11.2023).

Рішення № 12 "Про продовження терміну дії Цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на території Березанської територіальної громади на період включно до 2025 року"

Рішення № 13 "Про продовження терміну дії Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на території Березанської територіальної громади на період включно до 2025 року"

Рішення № 15 "Про продовження терміну дії Програми "Медичні кадри" на території Березанської територіальної громади на період включно до 2025 року"

Рішення № 16 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Сулім Світлані Богданівні"