Переможці обласного огляду «Етнотрадиції Миколаївщини»

Дата: 21.12.2022 09:31

19 грудня Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи проведено обласний огляд «Етнотрадиції Миколаївщини», метою якого є виявлення, збереження і популяризація елементів нематеріальної культурної спадщини, естетичного виховання дітей і молоді на основі національно-культурних традицій, активного залучення представників різних соціально-вікових верств населення до репрезентації народної культури Миколаївщини.

Кожен колектив мав змогу представити композицію, віночок пісень, фрагмент театралізованого дійства чи обряду до грудневих свят (Катерини, Андрія, Варвари, Миколая), дитячі ігри, колядки, щедрівки тощо за темою «Зимові святкування».

Від Березанської ТГ свої творчі роботи представили: Будинок творчості школярів, Краснопільська філія Березанського СБК, Дмитрівська бібліотека-філія Березанської ПБ та Краснянська філія Березанського СБК.

За підсумками обласного огляду отримали такі нагороди:

Гран-прі отримав Фольклорно-етнографічний колектив «Світлиця» (Березанський БТШ).

3 мiсце отримав колектив «Краснопільський колорит» (Краснопільська філія Березанського СБК).

За участь у огляді нагороджено колектив «Ягідки» (Дмитрівська бібліотека-філія Березансько ПБ) та аматорський колектив Краснянської філії Березанського СБК.

Вітаємо переможців й учасників обласного огляду та бажаємо подальших успіхів!

Дякуємо Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи за організацію і проведення творчих заходів, а учасникам за активність та ініціативність.

#Все_буде_Україна!